درباره ی شرکت ندای فناوری بدانیم :

امروزه تولید و ارایه ی کالا به تنهایی کافی نمی باشد و در یک محیط رقابتی باید مشتریان را جذب نمود .

"در واقع باید خدمات و محصولاتی را که ارایه می دهید به مشتریان خود بشناسانید و سهمی از بازار را در کنار رقبا به خود اختصاص دهید ."

تبلیغ بخشی از بازاریابی موفقیت آمیز به حساب می آید و کمک می کند تا مشتریان کنونی را نسبت به خود وفادار ساخته و همچنین بازارهای جدیدی را برای خود برگزینید .

شیوه های تبلیغاتی یکی از مهمترین جنبه هایی است که دیدگاه های مشتریان نسبت به شما صورت میگیرد . در دهه های پیشین ، قبل از ایجاد تجارت الکترونیک و توسعه ی رایانه های خانگی ، تمام تبلیغات از طریق رسانه هایی از قبیل تلویزیون ، رادیو ، مجلات ، و کتابچه های تبلیغاتی ، روزنامه ها ، پخش تراکت و ... انجام میشد که بعضی از آن ها هزینه ی سنگینی داشت . اما با مرور زمان و توسعه ی شبکه های ارتباطی و ازجمله اینترنت به تمام اقشار جامعه های مدنی و روستایی و گسترش تجارت الکترونیک ، رسانه های تبلیغاتی نیز در حال توسعه و تغییر به شکل متفاوتی می باشند . در نتیجه در صورتی که روش های تبلیغ و اطلاع رسانی نادرست باشد و نتواند خدمات و محصولات شما را به درستی به مخاطب مناسب خود بشناساند ، در واقع زمان و هزینه و انرژی صرف شده برای تبلیغات به هدر رفته است .

اجازه دهید واضح تر بیان کنیم : به نظر شما مجلات تبلیغاتی و تراکت ها تا چه اندازه مردم را تحت تاثیر قرار می دهند ؟ تا چه اندازه پیام تبلیغاتی شما به درستی و به طور کامل و واضح به مردم منتقل می شود؟ در هر برنامه ی تبلیغاتی چقدر می توانید محصول خود را واضح و روشن به مردم بشناسانید و آن ها را با تمام وجوه محصولات و خدمات خود آشنا سازید و خود را از رقبایتان متمایز سازید ؟ تا چه حد مردم می توانند از طریق این تبلیغات محصول شما را درک کننند ونیاز خود را نسبت به محصول شما بسنجند ؟

 

اشتباه نکنید . ما نمی گوییم که این گونه تبلیغات موثر نیستند . ولی شما باید در این گونه تبلیغات پیام خود را به صورت کاملا واضح ، ساده ، صادقانه و خلاصه بیان نمایید . چون اولا مشتریان شما خیلی باهوشتر از آنچه هستند که شما فکرش را می کنید و سریع منظور و هدف شما را متوجه می شوند و از طرف دیگر اگر پیام شما در این گونه تبلیغات خصوصیات ذکرشده  به خصوص خلاصه بودن را نداشته باشد اکثر مردم آن را نخواهند خواند . بنابراین در این گونه تبلیغات شما محدودیت خواهید داشت و نمی توانید خصوصیات متمایز خود از رقیبانتان را به طور واضح برای مردم بیان کنید . نکته ی بعدی آن که اکثر مردم به سمت کالاها و خدماتی می روند که یا در دسترس آن ها است و یا یافتن آن آسانتر است و یا آشنایی بیشتری با آن دارند ، حال آنکه شما خدمات و محصولات برتری را ارایه می دهید ولی قابل دسترس نیستید یا مردم محصولات و خدمات شما را نمی شناسند .

 

اما : تجارت الکترونیک چیست ؟

تجارت الکترونیک واژه ای است که برای تجارت از طریق سیستم های اطلاعاتی و ارتباطی به کار می رود و با این که عمر کوتاهی از آن می گذرد ولی نقش به سزایی در زندگی روزمره ، به خصوص ارتباطات بازاریابی و تبلیغاتی دارد . هدف از تجارت الکترونیک ایجاد همکاری ، رقابت و بازدهی بیشتر در زمینه های بازرگانی و تجارت در مقایس های بزرگ و کوچک است .

اینترنت در حال حاضر جای خود را در کنار تلویزیون و تلفن در زندگی روزمره ی مردم باز کرده است و می تواند بیش از سایر شیوه های ارتباطی تسهیلاتی را برای کاربران فراهم آورد . یکی از مهمترین فعالیت های تجارت الکترونیک راه اندازی پایگاه هایی است که به معرفی کامل و ارایه ی خدمات و محصولات به همراه سرویس های مختلف می پردازد . در این صورت متقاضیان کالا می توانند به راحتی از حضور شما مطلع شده ، خدمات شما را بررسی نمایند و نیاز خود را نسبت به آنها بسنجند . از آن گذشته در این حالت شما در دسترسی کامل آن ها قرار دارید .البته قالب و شکل کلی این پایگاه ها باید به صورت حرفه ای و متناسب بامعنای تجارت الکترونیک طراحی شده باشد تا بتواند مخاطبان را مجذوب خود نماید .

از قبیل مزایای این پایگاه ها این است که در هر لحظه از شبانه روز آماده ی سرویس دهی به مشتریان است ، محدودیت مکانی ندارد و مشتریان می توانند از هرکجا به این پایگاه ها رجوع کنند ، خریدار می تواند ساعت ها در پایگاه مجازی شما مشغول بررسی اجناس باشد و هیچ محدودیتی بر تعداد مشتریان ندارد ، حق انتخاب بیشتری در اختیار مشتریان قرار می دهد و ابزار تبلیغی مناسبی می باشد .

 

بخشی از فعالیت شرکت "ندای فن آوری" در ارایه راه حل های تجارت الکترونیک جهت انجام امور معرفی کالا و خدمات به شکلی موثرتر و قرتمند تر می باشد . رسانه ای که روز به روز گسترده تر می شود و از فضا و قدرت بیشتری نسبت به سایر رسانه ها برخوردار میگردد.

 

با یک تماس جهت انجام امور مشاوره در خدمت شما خواهیم بود .

تلفن : 026-34497253

همراه : 09375724651-09124679513

با تشکر - هیئت مدیره ی شرکت ندای فناوری      

 

Copyright © 2013 VoiceOfTech . All rights reserved
Loading...